KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9366054
*
nr 936 6054
Blandteknik
Indien, motivet: 24x15
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2015
kl 18:44:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 16:07:01
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
3117 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad A Belins, Djurgår..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:12
-
3270 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, fig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:41
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
-
3265 Blandteknik
Tomasz Holuj (f. 1947), Polen. Cirkus. Signerad, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:40
*
Blandteknik
nr 936 6054
Blandteknik
Indien, motivet: 24x15
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/1 16:07:01 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
3117 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad A Belins, Djurgår..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:12 -
3270 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, fig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:41 -
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
-
3265 Blandteknik
Tomasz Holuj (f. 1947), Polen. Cirkus. Signerad, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:40