KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9366054
*
nr 936 6054
Blandteknik
Indien, motivet: 24x15
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2015
kl 18:44:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 16:07:01
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Blandteknik
nr 936 6054
Blandteknik
Indien, motivet: 24x15
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/1 16:07:01 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



